Новини

16 вересня 2020 року відбулася онлайн-консультація для заступників директорів ЗЗСО, керівників предметних МО, працівників консультативно-методичних служб з теми «Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін у 2020-2021 навчальному році».

Опубліковано:
Категорія: Новини

Навчально-методична лабораторія географії та економіки КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» на базі Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради 08-09 вересня 2020 року провела науково-практичний семінар з теми «Формування фінансових компетенцій учнів у процесі вивчення шкільних навчальних дисциплін».

Опубліковано:
Категорія: Новини

11 вересня 2020 року відбулася онлайн-консультація для вчителів географії з теми «Популяризація географічної науки як шлях до розвитку критичного мислення учнів».

Опубліковано:
Категорія: Новини

10 вересня 2020 року навчально-методичною лабораторією координації методичної діяльності КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» було проведено вебконсультацію з теми «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників у КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» в 2020, 2021 роках».

Опубліковано:
Категорія: Новини

Аналітичні матеріали Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2020»

Опубліковано:
Категорія: Новини

Ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55 Херсонської міської ради було проведено навчально-практичний семінар «Організація навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладу загальної середньої освіти».

Опубліковано:
Категорія: Новини

09 вересня 2020 року в онлайн-режимі за допомогою хмарної платформи ZOOM відбувся обласний науково-практичний семінар «Формувальне оцінювання як засіб створення освітньої траєкторії здобувачів освіти» для вчителів початкових класів.

Опубліковано:
Категорія: Новини

Вітання ректора КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради А.М. Зубка з початком нового 2020/2021 навчального року

Category: Новини

З 24 по 26 серпня 2020 року відбулася ХХ Літня школа медіаосвіти і медіаграмотності Академії української преси (м. Київ) для викладачів і методистів природничих дисциплін 13 обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Опубліковано:
Категорія: Новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Опубліковано:
Категорія: Анонси, Новини