Новини

5 грудня 2019 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради відбувся науково-практичний семінар у формі круглого столу для працівників відділів освіти ОТГ, районів(міст) з теми «Організація науково-методичного супроводу педагогів в умовах децентралізації влади: досвід, проблеми та перспективи».

Опубліковано:
Категорія: Новини

На базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» з 18 листопада по 06 грудня 2019 року вчителі географії та економіки проходили курси підвищення кваліфікації. Кожен день курсової перепідготовки був насиченим і цікавим, раціонально й виважено був організований освітній процес.

Опубліковано:
Категорія: Новини

Відбувся III етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Опубліковано:
Категорія: Новини

6 грудня 2019 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася зустріч учителів географії – слухачів курсів підвищення кваліфікації – з Іваном Григоровичем Савчуком, кандидатом географічних наук, старшим науковим співробітником Інституту географії НАН України, автором підручників і навчально-методичних посібників з географії.

Опубліковано:
Категорія: Новини

Відповідно до навчально-тематичного плану підвищення кваліфікації вчителів географії та економіки в Комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради 05 грудня 2019 року було проведено тренінг для слухачів курсів і вчителів географії міста Херсона з теми «Використання електронних посібників з топографії у шкільному курсі географії».

Опубліковано:
Категорія: Новини

4 грудня 2019 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради відбувся обласний науково-практичний семінар для керівників експериментальних закладів «Інноваційна діяльність у системі навчання, виховання й управління».

Опубліковано:
Категорія: Новини

26-28 листопада 2019 року в м. Києві відбувся фінальний тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», у межах якого було проведено Всеукраїнський семінар «Розвиток масового дитячого футболу».

Опубліковано:
Категорія: Новини

30 листопада в Комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради завершилось навчання для асистентів учителів закладів загальної середньої освіти.

Опубліковано:
Категорія: Новини

22 листопада 2019 року група директорів шкіл Херсонщини, слухачі курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, у межах проведення управлінської практики завітала до Навчально-виховного комплексу №15 Херсонської міської ради.

Опубліковано:
Категорія: Новини

У період з 18 по 23 листопада 2019 року в КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» вперше відбулися курси підвищення кваліфікації для асистентів учителів закладів загальної середньої освіти відповідно до вимог Концепції «Нової української школи».

Опубліковано:
Категорія: Новини