З 22 по 24 листопада 2023 року в межах Національного проєкту з фінансової грамотності КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (м. Київ) та громадська організація «Діловий клуб «Партнер» провели для вчителів фінансової грамотності освітній тренінг на тему «Формування персональної та сімейної фінансової стійкості як наскрізна лінія Рамки фінансових компетентностей»

З 22 по 24 листопада 2023 року в межах Національного проєкту з фінансової грамотності КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (м. Київ) та громадська організація «Діловий клуб «Партнер» провели для вчителів фінансової грамотності освітній тренінг на тему «Формування персональної та сімейної фінансової стійкості як наскрізна лінія Рамки фінансових компетентностей».

Захід проведено в онлайн-форматі співробітниками відділу фінансової просвіти управління з питань інформаційної політики Фонду та тренерами ГО «ДК «Партнер». Під час семінару було висвітлено питання особистого фінансового планування, використання фінансових послуг безпечного здійснення розрахунків карткою та в Інтернеті, депозитів як фундаментального інструменту для заощадження коштів.

Учасники семінару-тренінгу взяли участь у мінідискусії щодо принципів побудови особистого бюджету, його особливості при регулярних та нерегулярних доходах, а також необхідності формування резерву на непередбачені випадки. Окремої уваги було приділено системі гарантування вкладів фізичних осіб в Україні в умовах воєнного стану.

Учасники тренінгу мали можливість отримати відповіді на складні питання сучасного фінансового життя: практичні поради щодо користування різними фінансовими інструментами (депозит, кредит, податкова знижка), постановки фінансових цілей для реалізації власних планів, захисту коштів у банках в умовах воєнного стану.

Дякуємо Ганні Кущак, Ганні Лебідь, Алевтині Міранковій та Оксані Порошинській, консультанткам з економічних питань Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, та Ірині Купранець, Ірині Лазуті та Ларисі Петровій, тренеркам «ДК «Партнер», за змістовне наповнення тренінгу!

Категорія: Новини
Оберіть мову