21 грудня 2021 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» на платформі ZOOM лабораторією іноземних мов згідно з планом роботи Академії організовано та проведено обласний навчально-методичний семінар для учителів англійської мови з теми: «Нова українська школа: модельні програми з англійської мови та методичне забезпечення до них (підручник Stories для 5 класу закладів загальної середньої освіти)».

21 грудня 2021 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» на платформі ZOOM  лабораторією іноземних мов  згідно з планом роботи Академії  організовано та проведено обласний навчально-методичний семінар для учителів англійської мови з теми: «Нова українська школа: модельні програми з англійської мови та методичне забезпечення до них (підручник Stories для 5 класу закладів загальної середньої освіти)».

Метою семінару було ознайомлення вчителів, які працюватимуть у наступному році в 5 класах Нової української школи, із актуальним, інноваційним методичним забезпеченням, а саме із підручником STORIES, створеним  за новою модельною програмою. Спікерка семінару, старша викладачка GreenCountrySchools Галина Ременяк, співавторка та редакторка посібника «Stories» видавництва «Посібники підручники» для 5 класів, написаного за новою модельною програмою НУШ “Іноземна мова. 5-9 класи” для закладів загальної середньої освіти (авт. Редько В. Г., Шаленко О. П., Сотникова С. І., Коваленко О. Я., Коропецька І. Б., Якоб О. М., Самойлюкевич І. В., Добра О. М., Кіор Т. М.), ознайомила вчителів із особливостями підручника та сучасним підходом у навчанні – концепцією «Перевернутий урок».

Категорія: Новини
Оберіть мову