Blog Archives

Відповідно до плану роботи КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» 23 жовтня 2020 року в онлайн-режимі за допомогою хмарної платформи ZOOM відбулась Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Педагогіка партнерства у вимірах професійної майстерності: реалії й перспективи сучасної освіти».

Опубліковано:
Категорія: Новини

Відповідно до плану роботи КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» 21 жовтня 2020 року в онлайн-режимі відбувся обласний науково-практичний семінар «Сучасні форми роботи налагодження партнерських відносин між учасниками освітнього процесу».

Опубліковано:
Категорія: Новини

22 жовтня 2020 року в режимі онлайн відбулося ІV засідання науково-методичної ради Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради під головуванням Ірини Ярославівни Жорової, першого проректора, доктора педагогічних наук, професора.

Опубліковано:
Категорія: Новини

Увага! ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад проводиться у листопаді – грудні 2020 року.

Опубліковано:
Категорія: Анонси, Новини

20 жовтня 2020 року відбувся науково-методичний онлайн-семінар для вчителів української мови і літератури «Формувальне оцінювання: сутність, принципи, види та техніки».

Опубліковано:
Категорія: Новини

20 жовтня 2020 для вчителів хімії й біології відбувся, які зараз перебувають на курсах підвищення кваліфікації, відбувся майстер-клас з теми «STEAM Секрети (СЗ+)» (Основи, практика впровадження та розвиток STEM освіти в школах сільської місцевості).

Опубліковано:
Категорія: Новини

Відповідно до плану роботи КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» 19 жовтня 2020 року в онлайн-режимі за допомогою хмарної платформи ZOOM відбувся обласний науково-практичний семінар з теми «Особливості викладання інтегрованого курсу «Я досліджую світ» за новим Державним стандартом початкової освіти»

Опубліковано:
Категорія: Новини

19 жовтня 2020 року в режимі онлайн відбувся навчально-методичний семінар для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів з теми «Особливості здійснення корекційно-розвиткових та психолого-педагогічних послуг дітям з ООП в умовах інклюзивно-ресурсного центру», організований ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Опубліковано:
Категорія: Новини

Шановні колеги! Запрошуємо Вас 20 листопада 2020 року взяти участь у роботі VІ Всеукраїнської науково-методичної конференції «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ТА УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

Опубліковано:
Категорія: Анонси

15 жовтня 2020 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» для слухачів курсів пня кваліфікації директорів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти відбувся майстер-клас з теми «Нормативно-законодавча база дошкільної освіти в дії».

Опубліковано:
Категорія: Новини