Blog Archives

Засідання вченої ради КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» щодо обрання за конкурсом науково-педагогічних працівників академії

Опубліковано:
Категорія: Анонси

11-13 жовтня 2017 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся обласний науково-практичний семінар «Книга і читання – важливий чинник у формуванні гармонійно розвиненої особистості» для шкільних бібліотекарів та методистів бібліотечних фондів м. Херсона та Херсонської області.

Опубліковано:
Категорія: Новини

Увага! З 3 жовтня по 26 грудня 2017 року відбудеться онлайновий етап з усного математичного рахунку Прангліміне в рамках міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні»

Опубліковано:
Категорія: Анонси, Новини

06 жовтня 2017 року в Комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради відбувся фінал Фестивалю опорних загальноосвітніх навчальних закладів, проведення якого започатковано управлінням освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації

Опубліковано:
Категорія: Новини

05 жовтня 2017 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся семінар «Підсумки ЗНО 2017 року в Херсонській області та особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році»

Опубліковано:
Категорія: Новини

Реєстраційна форма для участі у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2018» та інструкція зі створення профілю на освітньому порталі Microsoft.

Опубліковано:
Категорія: Анонси

З Днем працівників освіти!

Category: Новини

21–22 вересня 2017 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся обласний семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва з теми «Творчий підхід у роботі вчителя музичного мистецтва як складова процесу соціалізації учнів».

Опубліковано:
Категорія: Новини

21 вересня 2017 року відбулося засідання нового складу вченої ради Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.

Опубліковано:
Категорія: Новини

Лист Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 р № 1/9-508 «Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2018»

Опубліковано:
Категорія: Анонси