Науково-педагогічна бібліотека

БЛОГ БІБЛІОТЕКИ

 

Бібліотекар: Світлана Анатоліївна Паламарчук

Фонд бібліотеки налічує 31465 книг з педагогіки, психології, філософії, соціології тощо.

Джерела комплектування: безкоштовне надходження підручників і програм через Департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, з Університету менеджменту освіти, Інституту педагогіки, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання, Інституту соціальної та політичної психології, Інституту проблем виховання, Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, з Інституту енциклопедичних досліджень НАН України, з Українського інституту національної пам’яті; спонсорська допомога видавництва «Ранок», видавничої групи «Основа»; видавнича продукція науково-педагогічних і педагогічних працівників кафедр, навчально-методичних лабораторій та книги, передані в дар.

У бібліотеці зберігаються фахові періодичні видання з 2000 року.

Для більш ефективного інформаційного забезпечення освітян регіону в роботу бібліотеки впроваджуються інформаційні технології. У читальній залі є комп’ютери, принтер та ксерокс. Установлено програмний засіб «Система автоматизації бібліотек «ІРБІС–32», що підтверджено відповідним сертифікатом. Створюються електронні бази даних з актуальних питань педагогічної науки та практики. Бази даних налічують 66810 записів.

Постійно поповнюється новими матеріалами електронний реєстр бібліографічних довідок, що значно прискорює та покращує якість обслуговування користувачів.

Бібліотекарі приймають участь у створенні зведеного електронного каталогу галузі.

ДСТУ 8302:2015. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання.

Діяльність бібліотеки
Історія бібліотеки
Видавнича продукція бібліотеки
Віртуальні галереї
Корисні відеозаписи
Академічна доброчесність

Література для позашкілля

Контакти:
biblioteka@academy.ks.ua
Телефон: 097 488 88 02

Оберіть мову