13 листопада 2015 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся навчально-методичний семінар «Уроки української мови і літератури з підприємницьким тлом».

13 листопада 2015 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся навчально-методичний семінар «Уроки української мови і літератури з підприємницьким тлом», який проведено в межах українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом».

У заході взяли участь учителі української мови і літератури міста Херсона (Херсонська спеціалізована школа з поглибленим вивченням української мови №52, Херсонська ЗОШ I-III ступенів №44, Херсонська спеціалізована школа з поглибленим вивченням історії, правознавства та іноземних мов №31, Херсонська ЗОШ I-III ступенів №4, Херсонська ЗОШ I-III ступенів №15, Херсонська гімназія №1, Херсонська гімназія №3, Херсонська багатопрофільна гімназія №20, Херсонський академічний ліцей при ХДУ імені М.В. Мішукова, Херсонська спеціалізована школа з поглибленим вивченням математики та іноземних мов №30), міста Нова Каховка (загальноосвітня школа №1 імені О.Довженка Новокаховської міської ради), Голопристанського району (Великокардашинська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Іванівського району (Іванівська гімназія), навчальні заклади обласного підпорядкування (НВК «Школа гуманітарної праці»).

Згідно з планом роботи семінару науково-педагогічні працівники академії ознайомили слухачів з такими питаннями:
Любов Анатоліївна Гончаренко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики викладання суспільствознавчих і гуманітарних дисциплін КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», яка навчалася за програмою проекту в Польщі, ознайомила присутніх зі змістом, метою та завданнями проекту «Уроки з підприємницьким тлом». Особливу увагу Любов Анатоліївна звернула на актуальність формування в учнів на уроках української мови і літератури підприємливості та ініціативності, здатності ризикувати, самостійно ухвалювати рішення й відповідати за них.
Людмила Петрівна Марецька, кандидат педагогічних наук, завідувач науково-методичної лабораторії української мови і літератури, старший викладач кафедри теорії і методики викладання суспільствознавчих і гуманітарних дисциплін КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», розкрила питання щодо використання в навчальному процесі методів та прийомів, що сприяють формуванню в учнів ключових компетентностей, опрацювала з учасниками семінару структуру конспекту уроку з підприємницьким тлом.

Під час практичної частини заходу вчителі мали можливість ознайомитися з методикою проведення деяких форм дискусії, зокрема «критеріального покеру», з технікою проведення прийому «Шість капелюхів мислення».

Результатом проведеного навчання стане публікація конспектів занять та проведення показових уроків української мови і літератури з підприємницьким тлом.

Категорія: Новини
Оберіть мову