30 січня 2026 року Управління освіти і науки Херсонської обласної військової адміністрації спільно з КВНЗ “Херсонська академія неперервної освіти” провели ІІІ етап ХХVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – знакової події, яка щороку об’єднує поціновувачів українського слова.
У конкурсі взяли участь 123 учасники, зокрема 25 учнів початкових класів, 78 учнів 5-9 класів, 11 представників закладів фахової передвищої освіти, 7 – закладів професійної (професійно-технічної) освіти та 2 – закладів вищої освіти.
Дякуємо учасникам за старанність, наполегливість і любов до українського слова. Педагогам та членам журі висловлюємо глибоку вдячність за професіоналізм і вагомий внесок в утвердження та популяризацію рідної мови. Нехай українське слово й надалі об’єднує та зміцнює нашу державу!












