Відповідно до плану роботи КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» 27 лютого 2025 року в онлайн форматі відбувся майстер-клас для вчителів початкових класів із теми «Цифрова компетентність сучасного вчителя Нової української школи

Відповідно до плану роботи КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» 27 лютого 2025 року в онлайн форматі відбувся майстер-клас для вчителів початкових класів із теми «Цифрова компетентність сучасного вчителя Нової української школи. Диджитал-технології в освіті: як створити інтерактивний урок» за участі Ю. В. Спірідонової, учительки-методистки, спеціалістки вищої кваліфікаційної категорії, учительки початкових класів опорного закладу «Чаплинський ліцей» Чаплинської селищної ради Херсонської області, учасниці Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017». Захід зібрав 103 зацікавлених педагогів Херсонщини.

У своєму виступі Юлія Володимирівна розповіла присутнім про сучасні інструменти взаємодії з класом на дошці GYNZY, яка відкриває перед учителями нові горизонти у створенні динамічних та захоплюючих уроків. Зокрема, вона продемонструвала «Перегони» – захопливу гру, в якій учні можуть змагатися у знаннях, просуваючись до фінішу, що сприяє розвитку мотивації та духу суперництва; «Вікторини» – ефективний спосіб швидкої перевірки рівня засвоєння матеріалу, що дає змогу вчителю миттєво отримати зворотний зв’язок; «Ігрове шоу» – формат, який робить навчальний процес цікавим і захоплюючим, спонукаючи дітей до активної участі.

Окремо Юлія Володимирівна продемонструвала, як створювати запитання для вікторин всього за 5 хвилин за допомогою ChatGPT, що значно спрощує підготовку інтерактивних занять і розширює можливості адаптації матеріалу під потреби учнів.

Важливою частиною майстер-класу стало активне залучення аудиторії. Учасники мали змогу не лише спостерігати, а й власноруч виконати практичні вправи, що дає їм краще зрозуміти принципи роботи цифрових технологій та їх ефективне використання в освітньому процесі.

На завершення учасники майстер-класу висловили щиру подяку працівникам навчально-методичної лабораторії початкової освіти академії за організацію такої важливої та корисної зустрічі. Окремі слова вдячності пролунали на адресу Юлії Володимирівни за змістовний, цікавий і доступний виклад матеріалу, а також за можливість здобути новий цінний досвід у сфері дистанційного навчання учнів початкових класів.

Категорія: Новини
Оберіть мову