25 травня 2021 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.

25 травня 2021 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.

У Херсонській області під час ЗНО з англійської мови працювали 18 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ППЗНО): 12 ППЗНО – у м. Херсоні; 4 ППЗНО – у м. Новій Каховці; 2 ППЗНО – у м. Олешки.

Цього року тест з англійської мови мали намір складати 3721 абітурієнт. На ЗНО з’явилося 3105 учасників, що складає 83,45 % від кількості зареєстрованих осіб.

На ППЗНО працювали: 676 педагогічних працівників (відповідальні, інструктори, чергові), 18 працівників ДСО при МВС. Контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання здійснювали 18 уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.

Відповіді до завдань тестів з англійської мови буде розміщено 26 травня 2021 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Визначення результатів ЗНО».

Результати тестування з англійської мови буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 18 червня 2021 року.

Сертифікаційна робота з англійської мови містить 59 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 72. На виконання сертифікаційної роботи було відведено 150 хвилин.

Результат виконання всіх завдань буде зараховано як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників закладів освіти 2021 року (за вибором випускника) та використано під час вступу до закладів вищої освіти.

Усі учасники, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100-200 балів і матимуть право брати участь у конкурсному відборі при вступі на навчання до закладів вищої освіти. Учасники ЗНО, які не подолають визначений «пороговий бал», уважатимуться такими, які тест не склали.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Категорія: Новини
Оберіть мову