24 травня 2018 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

24 травня 2018 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбувався за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У Херсонській області зареєстровано 9140 випускників для тестування з української мови і літератури.

На пункти тестування з’явилося 8799 учасників, що складає 96,3% від загальної кількості зареєстрованих, не з’явився 341 абітурієнт.

Працювали 40 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ППЗНО): 19 ППЗНО – в м. Херсоні; 2 ППЗНО – у м. Бериславі; 4 ППЗНО – у м. Каховці; 5 ППЗНО – у м. Новій Каховці; 2 ППЗНО – у м. Олешки; 3ППЗНО – у м. Генічеську; 1 ППЗНО – у смт. Великій Олександрівці; 3 ППЗНО – у м. Голій Пристані; 1 ППЗНО – у смт. Нововоронцовці.

На ППЗНО працювали 1503 педагогічних працівників (відповідальні, інструктори, чергові), 40 працівників ДСО при МВС. Здійснювали контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання 40 уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.

Відповіді до завдань тестів з української мови і літератури будуть розміщені 25 травня 2018 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Визначення результатів ЗНО».

Очікується, що результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені до 15 червня 2018 року.

На виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури було відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи – 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, якщо правильно виконати всі завдання, – 104. Результат виконання тесту буде зараховуватися випускникам закладів загальної середньої освіти як оцінка державної підсумкової атестації.

Сертифікаційна робота з української мови і літератури складається з трьох частин:

Частина 1 «Українська мова» містить 33 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А.

Частина 2 «Українська література» містить 24 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А.

Частина 3 «Власне висловлення» містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на це завдання записується в бланку відповідей Б.

Результат виконання завдань частини 1 і 3 зараховується як державна підсумкова атестація.

Результат виконання усієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти.

У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів буде встановлено поріг «склав / не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав / не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100-200 балів.

Категорія: Новини
Оберіть мову