Навчально-методична лабораторія технологій

gavrilukЗавідувач навчально-методичної лабораторії
Гаврилюк Галина Михайлівна
викладач кафедри теорії й методики викладання навчальних дисциплін.
У 1999 році закінчила інженерно-педагогічний факультет Херсонського державного педагогічного університету за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання. Спеціалізація: обслуговуюча праця» та здобула кваліфікацію вчителя трудового навчання, креслення, безпеки життєдіяльності, обслуговуючої праці.
Галина Михайлівна здійснює наукове дослідження в галузі післядипломної педагогічної освіти з теми «Підготовка вчителів у післядипломній освіті до реалізації проектно-технологічного підходу в трудовому навчанні учнів».
Автор понад 60 наукових, науково-методичних праць, серед яких навчальні підручники для дівчат 5-х і 7-х класів з грифом Міністерства освіти і науки України «Трудове навчання», методичні посібники для вчителів обслуговуючих і технічних видів праці, комплекти робочих зошитів для учнів 5-9 класів «Творчий проект», програмні педагогічні продукти, методичні рекомендації, статті у фахових виданнях, матеріалах конференцій, тощо.
Вона бере активну участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних та обласних науково-практичних конференціях, семінарах. Тісно співпрацює з лабораторією трудової підготовки і політехнічної творчості Інституту педагогіки НАПН України, методистами інститутів післядипломної освіти, провідними науковцями та педагогами-технологами України.

Список публікацій
Тематика лекцій

...Методист навчально-методичної лабораторії
Сисоєнко Наталія Анатоліївна

Список публікацій
Тематика лекцій