Результати обласного фестивалю-конкурсу «Математика навколо вас» у 2020-2021 рр.

Результати обласного фестивалю-конкурсу
«Математика навколо вас»
у 2020-2021 рр.

Відповідно до  Указу президента України від 30.01.2020 № 31/2020 «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні» на базі Херсонської академії неперервної освіти для вчителів математики проводився з вересня 2020 по лютий 2021 року фестиваль-конкурс «Математика навколо вас» у номінаціях:

  • Інтеграція математики з природничими науками;
  • Уроки з елементами формування основних компетентностей;
  • Інтеграція математики з гуманітарними науками;
  • Методичні рекомендації щодо проведення контролю і оцінювання навчальних досягнень під час дистанційного навчання;
  • Розробка творчих завдань для розвитку когнітивної сфери учнів;
  • Дослідницькі проєкти;
  • Уроки з елементами STEM-освіти.

Мета фестивалю-конкурсу: пошук, підтримка, розвиток, творчо-працюючих вчителів.

У конкурсі-фестивалі взяли участь 83 вчителі області.

За результатами оргкомітету та журі фестивалю-конкурсу «Математика навколо вас» визначені переможці у наступних номінаціях:

ІНТЕГРАЦІЯ МАТЕМАТИКИ З ПРИРОДНИЧИМИ НАУКАМИ

І місце:

Горбенко Ірина Федорівна (Голопристанський НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю») – проєкт « Врятуємо озеро Соляне»;

Горицька Марія Борисівна (Трохимівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний  навчальний заклад» Іванівського району) – урок-квест «Десяткові дроби ”Асканія –Нова”» (5 клас).

ІІ місце:

Семерук  Тетяна Петрівна (Новотроїцький ліцей №2 Новотроїцької селищної ради) – «Масштаб і його використання» (6 клас).

ІІІ місце:

Маковій Н.В., вчитель початкових класів,  Фадєєва І.В., старший учитель (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Ювілейної сільської ради) – «Математична подорож материками. Прості і складені задачі на знаходження  швидкості, часу і відстані. Дії з іменованими числами» (4 клас);

Зелінка Л.М., Шинкарецька О.І. (КЗ «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів») – квест з математики «Таємниці творіння природи. Життєва математика»;

Носальська О.В., Зелінка Л.М. (КЗ «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів») – квест з математики «Математика навколо вчителів».

УРОКИ З ЕЛЕМЕНТАМИ ФОРМУВАННЯ ОСНОВНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

І місце:

Горицька Марія Борисівна (Трохимівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Іванівського району) – урок «Довжина кола. Площа круга» (6 клас);

Крупа Ольга Анатоліївна (Гаврилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Каланчацької селишної ради) – урок «Вступ до стереометрії» (9клас).

ІІ місце:

Чухан Ірина Богданівна (Олександрівський ліцей Скадовської міської ради) – урок «Дії зі звичайними дробами».(5 клас)

Портна Тамара Віталіївна  (Скадовський ліцей «Академія творчості»)-урок «Уявлення про звичайні дроби» (5 клас)

ІІІ місце:

Краснова Олена Олександрівна (Скадовський ліцей «Академія творчості» Скадовської міської ради) – урок «Застосування похідної для дослідження функції».

ІНТЕГРАЦІЯ З МАТЕМАТИКИ З ГУМАНІТАРНИМИ НАУКАМИ

І місце:

Горицька Марія Борисівна (Трохимівський НВК «Загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Іванівського району) – віртуальна подорож до «Зелених хуторів» (5-7 класи).

ІІ місце:

Зелінка Л.М. (КЗ «Великолепитиський опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів»),

Гаврильченко Л.О. (КЗ «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів),

Атаєва Л.В. (КЗ «Великолепитиський опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів» №2),

Джезик О.М. (КЗ «Великолепитиський опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів» №2),

Запорожець Н.С. (Філія КЗ «Рубанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів»),

Кондрашова Ю.В. (КЗ «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів),

Матьола Т.М. (Філія КЗ «Рубанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»),

Москаленко Н.М. (КЗ «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2),

Носальська О.В. (КЗ «Великолепитиський опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів»),

Ткач Л.В. (КЗ «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів),

Шинкарецька О.І. ( КЗ «Великолепитиський опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів»),

Болгарина А.Г. (КЗ «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»),

Збірка авторських прикладних задач «Два плюс два в історії».

ІІІ місце:

Грам Тетяна Вікторівна (Опорний заклад «Академічний ліцей» Скадовської міської ради) – урок «Дії з десятковими дробами. Сторінками життя та творчості Великого Кобзаря» (5 клас);

Носальська О.В., Глінка І.М. (КЗ «Великолепитиський опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів КЗ «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів) – урок «Велика Світова війна (1941-1945 роки). Дії з десятковими дробами» (5 клас).

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЄКТИ

І місце:

Учителі та здобувачі освіти опорного закладу «Академічний ліцей» Скадовської міської ради – челендж «Математка та інформатика навколо вас».

ІІ місце:

Давиденко Тетяна Миколаївна (Верхньорогачицька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) – «Моніторинг рівнів навчальних досягнень учнів»;

Зелінка Л.М. (Великолепетиський селищний  центр по обслуговуванню закладів освіти) – навчально-методичний проєкт «Математична подорож стежками Великолепетиського краю».

ІІІ місце:

Клепець Ольга Вікторівна (Опорний заклад «Академічний ліцей» Скадовської міської ради) – урок «Суд над логарифмом».

УРОКИ З ЕЛЕМЕНТАМИ STEM-ОСВІТИ

І місце:

Крупа Ольга Анатоліївна (Гаврилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Каланчацької селишної ради) – урок «Коло. Довжина кола» (6 клас).

ІІІ місце:

Ботнарюк Тетяна Миколаївна (Скадовський ліцей №3 Скадовської міської ради) – урок «Площа прямокутника та квадрата» (5 клас);

Николина Олена Петрівна (КЗ «Любимівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Іванівської селишної ради) – урок «Додавання і віднімання мішаних чисел» (5 клас).

Методичні рекомендації щодо покращення рівня математичної освіти

І місце

Дяченко Наталія Кирилівна (Опорний заклад «Академічний ліцей» Скадовської міської ради) Методичні рекомендації щодо проведення контролю і оцінювання навчальних досягнень учнів з математики під час дистанційного навчання.

ІІ місце:

Сисоєнко Валентина Миколаївна (Новокиївський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» «Нестандартні підходи розв’язання  ірраціональних рівнянь».

РОЗРОБКА ТВОРЧИХ ЗАВДАНЬ ДЛЯ РОЗВИТКУ КОГНІТИВНОЇ СФЕРИ УЧНІВ.

І місце:

Крупа Ольга Анатоліївна (Гаврилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Каланчацької селищної  ради) – «Таксономія Блума на уроці математики: «Чому? Хто? Що? Як?»

Категорія: Новини
Переклад