13 червня 2019 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії

13 червня 2019 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії, на яке в Херсонській області зареєстровано 385 випускників.
На ЗНО з хімії з’явилося 335 учасників, що складає 87 %від загальної кількості зареєстрованих.
Працювали 2 пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ППЗНО) в м. Херсоні.
На ППЗНО працювали 97 педагогічних працівників (відповідальні, інструктори, чергові), 2 працівники ДСО при МВС. Здійснювали контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання 2 уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти.
Відповіді до завдань тестів з хімії будуть розміщені 14 червня 2019 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Визначення результатів ЗНО».
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з хімії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 червня 2019 року.
Сертифікаційна робота з хімії містить 52 завдання. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 80. На виконання сертифікаційної роботи було відведено 150 хвилин.
Сертифікаційна робота містить завдання різних форм:
 завдання з вибором однієї правильної відповіді;
 завдання на встановлення відповідності («логічні пари»);
 завдання відкритої форми з короткою відповіддю.
Відповіді на ці завдання позначаються у бланку відповідей А.
Результат виконання завдань усієї сертифікаційної роботи з хімії буде зараховано як державна підсумкова атестація, а також можна буде використати під час вступу до закладів вищої освіти.

Категорія: Новини
Оберіть мову