29 травня 2018 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з німецької, французької, іспанської мов.

29 травня 2018 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з німецької, французької, іспанської мов.
У Херсонській області працював один пункт проведення ЗНО на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради.
На зовнішнє незалежне оцінюванняз іноземних мов було зареєстровано 64 особи (18 осіб – на ЗНО з французької мови, 41 особа – на ЗНО з німецької мови, 5 осіб – на ЗНО з іспанської мови). З’явилося 56 учасників, що складає 87,5 % від кількості зареєстрованих осіб.
На пункті працювали 18 педагогічних працівників (відповідальний, інструктори, чергові), 1 працівник ДСО при МВС. Контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання здійснювала 1 уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти.
Відповіді до завдань тестів з іноземних мов буде розміщено 30 травня 2018 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Офіційне оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з французької, німецької, іспанської мов відбудеться після 15 червня 2018 року. Усі учасники, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100-200 балів і матимуть право брати участь у конкурсному відборі при вступі на навчання до закладів вищої освіти. Учасники ЗНО, які не подолають визначений «пороговий бал», уважатимуться такими, хто тест не склав.

Категорія: Новини
Переклад