Навчально-методична лабораторія освітньо-професійної й освітньо-наукової підготовки

Основні завдання лабораторії:

  • Організаційно-методичний супровід ліцензування та акредитації;
  • Координація прийому до магістратури та аспірантури;
  • Здійснення навчальної, наукової, методичної й освітньо- та науково-координуючої діяльності;
  • Організація роботи з розробки навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін;
  • Участь у просвітницькій діяльності;
  • Організація і проведення щорічних атестацій аспірантів і здобувачів;
  • Підготовка облікової, статистичної, звітної документації з функціональної діяльності лабораторії;
  • Здійснення планування та організації освітнього процесу здобувачів вищої освіти;
  • Облік та аналіз успішності здобувачів вищої освіти за результатами атестації та захистів;
  • Організація забезпечення проходження педагогічної і науково-педагогічної практики здобувачів вищої освіти, їх звітування на кафедрах про результати її виконання;
  • Залучення здобувачів вищої освіти до участі в наукових конференціях, семінарах, круглих столах та інших заходах наукового характеру, що проводяться на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» та інших закладів освіти і наукових установ.

Завідувач навчально-методичної лабораторії 

Швед Ганна Володимирівна
завідувач навчально-методичної лабораторії освітньо-професійної й освітньо-наукової підготовки Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.

 Доктор філософії, доцент.

Народилась 06 серпня 1986 року в м. Херсоні.

У 2008 році закінчила Херсонський державний університет за спеціальністю «Початкове навчання» й отримала кваліфікацію вчителя початкових класів, логопеда.

У 2019 році закінчила навчання у КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» за спеціальністю «Менеджмент» й здобула кваліфікацію керівника підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання).

Упродовж 2007 – 2019 рр. працювала в Херсонському санаторному ясла-садку № 10 санаторного типу для дітей з туберкульозною інфекцією Херсонської міської ради на посаді вихователя.

З 2019 року обіймає посаду викладача на кафедрі теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій у КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

З 2021 року є регіональним тренером з упровадження оновленого Базового компонента дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти).

У 2021 році пройшла стажування у Республіці Чехія з теми «Стратегія і тренди, що підтримують розвиток і модернізацію університетів» (Університет імені Масарика (м. Брно) та Університет імені Томаша Баті (м. Злін).

З 2021 року співпрацює з The LEGO Foundation у галузі дошкільної освіти. Пройшла навчання щодо впровадження модулів і спецкурсів з ігрових та діяльнісних методів навчання в освітні програми закладів післядипломної педагогічної освіти з тем «Педагогіка гри у закладах дошкільної освіти», «Благополуччя дітей та педагогів: дієві інструменти і практики психосоціальної підтримки», «Програма соціально-емоційного розвитку дітей «Peppy Pals» («Веселі Друзі»)».

У 2022 році пройшла навчання за програмою «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі» в рамках проєкту «Підтримка реформи дошкільної освіти в Україні».

З 2023 року є регіональним тренером з упровадження професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти». У цьому ж році пройшла навчання для науково-педагогічних, педагогічних працівників закладів ППО – регіональних тренерів / експертів з питань науково-методичного супроводу забезпечення якості у закладах освіти.

У 2023 році захистила дисертацію на тему: «Розвиток післядипломної освіти педагогічних працівників закладів дошкільної освіти України (50-ті – початок 90-х років ХХ століття)» галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки та здобула ступінь доктора філософії. Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор І.Я. Жорова.

У 2024 році, в рамках швейцарсько-українського проєкту DECIDE, зокрема національної ініціативи «Стаємо сильнішими разом!» пройшла навчання щодо інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни з правом викладання освітніх програм з ОДГ/ОПЛ. З урахуванням викликів, пов’язаних з воєнними діями, Ганна Володимирівна успішно завершила навчання за програмою щодо основ комунікації з військовими / ветеранами війни та їх рідними (тренінговий центр Наталії Сабліної).

Серед нагород має Грамоту Національної академії педагогічних наук України, Почесну грамоту Херсонської обласної ради, Почесну грамоту управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації.

Список публікацій
Тематика лекцій

 

Оберіть мову