09 червня 2016 року Український центр оцінювання якості освіти провів зовнішнє незалежне оцінювання, під час якого абітурієнти мали можливість скласти тестування з французької мови.

09 червня 2016 року Український центр оцінювання якості освіти провів зовнішнє незалежне оцінювання, під час якого абітурієнти мали можливість скласти тестування з французької мови.

У Херсонській області працював 1 пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради. На ЗНО з французької мови було зареєстровано 18 осіб, з’явилося 17 учасників, що складає 94 % від кількості зареєстрованих осіб.

На пункті працювали: 7 педагогічних працівників (відповідальні, інструктори, чергові), 1 працівник ДСО при МВС. Контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання здійснювала 1 уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти.

На виконання роботи було відведено 120 хвилин. Протягом роботи над тестом учасникам ЗНО необхідно було розв’язати 43 тестових завдання. Сертифікаційна робота складається з трьох частин: читання, використання мови, письмо. Максимальна кількість балів за умови правильного виконання усіх завдань дорівнює 56 тестовим балам.

Відповіді до завдань тестів з іноземних мов буде розміщено 10 червня 2016 року на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (розділ «Визначення результатів ЗНО»).

Визначення результатівзовнішнього незалежного оцінюванняз французької мови відбуватиметься у декілька етапів. Спочатку відбудеться комп’ютерне оброблення сертифікаційних робіт учасників ЗНО та перевірка екзаменаторами завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Після цього відбудеться визначення кількості тестових балів кожної сертифікаційної роботи. На наступному етапі спеціально створені експертні групи ухвалять рішення про встановлення порога «склав/не склав».

Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест. Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників зовнішнього оцінювання.

При оголошенні результатів ЗНО з французької мови будуть оприлюднені таблиці відповідності тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року за виконання завдань сертифікаційної роботи з французької мови, рейтинговій оцінці (за шкалою100–200 балів).

 

Категорія: Новини
Оберіть мову