30 травня 2019 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

30 травня 2019 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

У Херсонській області зареєстровано 613 осіб для тестування з фізики.

На пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ППЗНО) з’явилося 562 учасники, що складає 91,7 % від загальної кількості зареєстрованих.

Працювали 3 пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання в м. Херсоні.

На ППЗНО працювали 104 педагогічні працівники (відповідальні, інструктори, чергові), 3 працівники ДСО при МВС. Здійснювали контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання 3 уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти.

Відповіді до завдань тестів з фізики будуть розміщені 31 травня 2019 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Визначення результатів ЗНО».

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 14 червня 2019 року. На виконання сертифікаційної роботи з фізики було відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань сертифікаційної роботи – 38. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 60.

Сертифікаційна робота містить завдання різних форм:

  • завдання з вибором однієї правильної відповіді;
  • завдання на встановлення відповідності («логічні пари»);
  • завдання відкритої форми з короткою відповіддю містить два типи завдань: структуроване завдання, неструктуроване завдання.

Відповіді на ці завдання позначаються у бланку відповідей А.

Результат виконання завдань усієї сертифікаційної роботи з фізики буде зараховано як державна підсумкова атестація, а також його можна буде використати під час вступу до закладів вищої освіти.

Категорія: Новини
Оберіть мову