Іntel® «Навчання для майбутнього»

Програма Іntel® «Навчання для майбутнього» — найбільша спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, ЦІППО АПН України, ОІППО, ОУОН ОДА та корпорації Intel щодо перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до економіки знань XXI сторіччя та надає їм необхідні навички.

Компанія Intel – найбільший в світі виробник мікропроцесорів та один з провідних виробників обладнання для персональних комп’ютерів, мережевих та телекоммунікаційних продуктів. Усі підрозділи компанії працюють згідно зі стратегією націленою на розробку технологічних платформ на базі компонентів Intel.

Intel Software Solutions Group (SSG) – один з основних підрозділів Intel, який пропонує розробникам програмного забезпечення інформацію та інструменти для оптимізації програм для новітніх технології Intel. Щільна співпраця з технологічними та платформеними групами протягом  більше ніж 10 років забезпечує технологічне лідерство в галузях оптимізації під багатоядерні  платформи та забезпечення більшої цінності ПЗ для користувачів.

За детальною інформацією про програми Intel для підтримки розробників програмного забезпечення Intel Software Partner Program та Intel Software Network відвідайте сайт www.intel.ru/software. З додатковою інформацію про корпорацію можна ознайомитися на сайті Intel в мережі World Wide Web за адресою: http://www.intel.com/, а також на україномовному Web-сервері Intel http://www.intel.ua/ або на російськомовному http://www.intel.ru/.


Intel: Материал из Википедии — свободной энциклопедии
http://ru.wikipedia.org/wiki/Intel


Брайан Кржанич (Brian Krzanich), вице-президент и генеральный директор Intel по производству и снабжению, Дади Перлмуттер (Dadi Perlmutter), исполнительный вице-президент Intel и генеральный директор Intel Architecture Group, Дайан Брайант (Diane Bryant), вице-президент и руководитель службы информационных технологий Intel, ответили на пять вопросов.

http://iteach.com.ua/

Оберіть мову