III міжнародна освітня онлайн конференція Intel® «Нові горизонти ІКТ для сталого розвитку та освіти в Україні та країн СНД»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі у ІІІ міжнародній освітній онлайн конференції INTEL «Нові горизонти ІКТ для сталого розвитку та освіти в Україні та країн СНД», яка проходить з 10 жовтня по 30 жовтня 2015 року на порталі освітні ініціативи INTEL в Україні www.iteach.com.ua.

Корпорація Intel за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої політики, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, обласних державних адміністрацій збирає на порталі освітніх ініціатив Intel в Україні (www.iteach.com.ua) творців і споживачів сучасних технологій у сфері освіти. Запрошуємо до участі освітян нашої Херсонської області.

У роботі конференції можуть брати участь учителі, директори шкіл, методисти, викладачі. Ви познайомитеся з цікавими людьми які навчать вас працювати за новими методиками використовуючи комп’ютер в навчальному процесі. Познайомитися зі спікерами на сайті конференції та взяти участь у цікавих майстер-класах.

Для реєстрації на конференції в ролі учасника необхідно заповнити анкету за посиланням:

http://conf2015.iteach.com.ua/registracia_uchastnika.html

Оберіть мову