Навчально-методичний відділ освітнього адміністрування

Напрями діяльності відділу:

  • координація зусиль науково-педагогічних, педагогічних працівників з питань розробки, апробації і впровадження інноваційних педагогічних та управлінських технологій, спрямованих на оновлення теорії та практики освіти в регіоні;
  • надання науково-методичних консультацій районним (міським) методичним службам регіону з питань експериментальної діяльності загальноосвітніх закладів, роботи з обдарованими дітьми, збереження культури та традицій представників різних національностей, які проживають на території області;
  • підвищення рівня професійної компетентності керівників шкіл та педагогів через систему курсової перепідготовки;
  • розробка та експериментальна апробація постійної взаємодії керівних кадрів та педагогічних працівників, що ґрунтується на усвідомленні значущості процесу самостійного й цілеспрямованого здобуття педагогічної та управлінської інформації.

 

v_upr

kozachkovaЗавідувач науково-методичного відділу
Кузьміч Тетяна Олександрівна
завідувач науково-методичного відділу управління навчальними закладами та координації діяльності районних (міських) методичних установ КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». Народилася 10 квітня 1968 року у м. Херсоні. У 1989 році закінчила філологічний факультет Херсонського державного педагогічного інституту ім. Н. Крупської за спеціальністю «Російська мова та література». Автор науково-методичних праць, серед яких навчальні посібники, статті, тези конференцій. Здійснює роботу над дисертаційним дослідженням з теми «Формування соціальної компетентності старшокласників засобами слов’янської культури». Основні питання, що висвітлює на курсах підвищення кваліфікації: «Імідж як інструмент управління», «Особливості стратегічного розвитку загальноосвітнього навчального закладу в умовах сучасності», «Традиції та інновації в становленні сучасної школи», «Тенденції розвитку медіаосвітніх технологій в Україні». Нагороджена Почесними грамотами Херсонського міського голови, голови Херсонської обласної ради, голови Херсонської обласної державної адміністрації, Асоціації медіаосвіти та медіапедагогіки Російської Федерації, Дипломом ООН з питань освіти, науки та культури, Нагрудним знаком Інституту країн СНД.

Список публікацій
Тематика лекцій

Проектування педагогічного простору для стимулювання внутрішньої і зовнішньої мобільності учасників навчально-виховного процесу (методичні рекомендації)

Лабораторії:
Лабораторія управління навчальними закладами та координації діяльності районних (міських) методичних установ
Лабораторія курсової перепідготовки