13 червня 2016 року Український центр оцінювання якості освіти провів зовнішнє незалежне оцінювання, під час якого абітурієнти мали можливість скласти тестування з фізики.

13 червня 2016 року Український центр оцінювання якості освіти провів зовнішнє незалежне оцінювання, під час якого абітурієнти мали можливість скласти тестування з фізики.

У Херсонській області під час ЗНО з фізики працювало 5 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання: 3 – у м. Херсоні, 2 – у м. Новій Каховці. Цього року тест з фізики мали намір складати 873 абітурієнтів, взяли участь 738 учасників, що складає 84,5% від кількості зареєстрованих осіб.

На пунктах працювали: 153 педагогічних працівників (відповідальні, інструктори, чергові), 5 працівників ДСО при МВС. Контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання здійснювала 5 уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.

Сертифікаційна робота зовнішнього незалежного оцінювання з фізики у 2016 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, а також завдань відкритої форми з короткою відповіддю. Загальна кількість завдань тесту ЗНО з фізики – 34, на виконання яких учасникам тестування відведено 180 хвилин. Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник ЗНО з фізики, правильно виконавши всі завдання тесту – 54.

Відповіді до завдань тестів з фізики буде розміщено 14 червня 2016 року на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (розділ «Визначення результатів ЗНО»). Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники ЗНО зможуть визначити власний тестовий бал за всіма завданнями сертифікаційної роботи з фізики.

Для визначення результатів ЗНО з фізики при регіональних центрах оцінювання якості освіти створені групи експертів, які після аналізу виконаних учасниками завдань тесту встановлять кількість тестових балів, що визначить «пороговий бал» тесту ЗНО з предмета.

Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь у конкурсному відборі при вступі на навчання. Учасники ЗНО, які не подолають визначений «пороговий бал», уважатимуться такими, хто тест не склав.

Категорія: Новини
Переклад