09 квітня 2016 року Український центр оцінювання якості освіти провів пробне зовнішнє незалежне оцінювання, під час якого абітурієнти мали можливість скласти тестування з математики, історії України, біології, хімії, фізики, географії, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови, російської мови.

09 квітня 2016 року Український центр оцінювання якості освіти провів пробне зовнішнє незалежне оцінювання, під час якого абітурієнти мали можливість скласти тестування з математики, історії України, біології, хімії, фізики, географії, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови, російської мови.

У Херсонській області працювало 9 пунктів пробного ЗНО (із них 4 – у м. Херсоні, 2 – у м. Нова Каховка, 1 – у м. Каховка, 1 – у м. Генічеську, 1 – у м. Цюрупинську). На пробне ЗНО з’явилося 1420 учасників, що складає 93,24 % від кількості зареєстрованих осіб.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість ознайомитися з процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Тести пробного тестування відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання та укладаються Українським центром оцінювання якості освіти.

Зміст сертифікаційних робіт ЗНО з математики, історії України, біології, хімії, фізики, географії, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови, російської мови визначається на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання з предметів для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти.

Оскільки у 2016 році державна підсумкова атестація з математики та історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання, сертифікаційна робота з цих предметів включатиме завдання, результати яких будуть зараховані до атестату про повну загальну середню освіту, а також використовуватимуться під час прийому до вищих навчальних закладів.

Сертифікаційна робота з історії України складатиметься з двох частин. Перша частина міститиме 30 завдань періоду ХХ – початку ХХІ ст., результати виконання яких під час основної сесії зараховуватимуться як державна підсумкова атестація, друга частина – від найдавніших часів до кінця ХІХ ст. Результати виконання завдань обох частин будуть використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Сертифікаційна робота з математики міститиме 33 завдання, 3 з них (31–33) – відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Спосіб та етапи виконання цих завдань, учасник зовнішнього незалежного оцінювання має записати до бланка відповідей Б. Під час основної сесії ЗНО результат виконання завдань 1–28, 31, 32 буде зараховуватися як державна підсумкова атестація, результат виконання завдань всієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводилось за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування в усіх регіонах України становить 111 гривень.

Для кожного учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання було видано інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів. Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО». Для цього потрібно зайти до «Особистого кабінету» та перенести у спеціальну форму відповіді з бланку А, який учасник заповнив під час пробного ЗНО. Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти. Інформація про свій рейтинг після пробного тестування дає можливість ефективно скоригувати підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.

Категорія: Новини
Оберіть мову