27 лютого 2016 року на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Херсонської міської ради відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

27 лютого 2016 року на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Херсонської міської ради (директор Світлана Василівна Наконечна) відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, у якій узяли участь учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Херсонської області.

Голова організаційного комітету – кандидат психологічних наук, доцент, проректор з навчально-методичної роботи Лідія Іванівна Слободенюк, члени оргкомітету – провідний фахівець науково-методичного центру професійно-технічної освіти в Херсонській області Людмила Іванівна Перепелиця та кандидат педагогічних наук, завідувач науково-методичної лабораторії географії та економіки КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Зоя Володимирівна Філончук – привітали учасників олімпіади з початком змагань, побажали успіхів у досягненні мети, ознайомили з інструкціями щодо виконання завдань.

Учасники олімпіади виконували різнорівневі завдання трьох видів: теоретичні (тести І та ІІ рівня складності), творчі та практичні (задачі). Завдання відповідали чинним навчальним програмам з економіки та віковим особливостям учнів 10-11 класів, а також дали можливість учасникам виявити вміння аналізувати економічні явища та встановлювати зв’язки між ними.

За результатами роботи журі визначено переможців та призерів олімпіади. Найбільшу кількість призових місць вибороли школярі навчальних закладів міста Херсона.

З результатами олімпіади можна ознайомитись на сайті КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» у рубриці «Робота з учнями».

IMG_5960

IMG_5962

IMG_5964

Категорія: Новини
Оберіть мову