Увага! З метою покращення підготовки педагогічних працівників для роботи з дітьми із особливими освітніми потребами Міністерство освіти і науки України спільно з Інститутом спеціальної педагогіки і проводить цикл навчальних вебінарів щодо шляхів організації інклюзивного навчання у 2022 році

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації доводить до відома, що з метою покращення підготовки педагогічних працівників закладів освіти, післядипломної педагогічної освіти та фахівців інклюзивно-ресурсних центрів для роботи з дітьми із особливими освітніми потребами Міністерство освіти і науки України спільно з Інститутом спеціальної педагогіки і психології ім. Миколи Ярмаченка НАПН України проводить цикл навчальних вебінарів щодо шляхів організації інклюзивного навчання у 2022 році за оновленою нормативно-правовою базою та специфікою визначення освітніх труднощів (категорій) осіб з особливими освітніми потребами та рівнів їх підтримки в освітньому процесі.

Вебінари відбудуться з 15 лютого 2022 року по 18 березня 2022 року включно.

Участь у вебінарах безкоштовна. Доступ до вебінарів здійснюється лише за попередньою реєстрацією (кількість учасників вебінару не обмежена).

За результатами вебінарів учасники отримають іменні сертифікати Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України та електронний макет методичних рекомендацій.

Для участі у вебінарах необхідно зареєструватися за посиланням: https://inclusivness.education/webinars.

З усіх технічних питань прохання звертатися до організаційного комітету за телефоном 0 800 353 816.

Категорія: Анонси
Переклад