Пономаренко Юлія Іванівна

методист навчально-методичної лабораторії математики, фізики та астрономії КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».Юлія Іванівна  роботу лабораторії спрямовує на створення сприятливих умов для навчання й професійного розвитку вчителів математики згідно з пріоритетами державної соціально-економічної політики, орієнтованої на задоволення потреб особистості, суспільства й держави.

Активізує підготовку вчителів до реалізації Концепції Нової української школи в освітньому процесі закладів освіти. Надає науково-методичні консультації в освітній галузі «Математика» керівникам центрів професійного розвитку педагогів та методичним службам закладів загальної середньої освіти Херсонщини. Концентрує увагу слухачів курсів підвищення кваліфікації на актуальні питання підготовки здобувачів освіти до успішного виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. Також приділяє велику увагу роботі педагогів з дітьми з особливими освітніми потребами. Вивчає та впроваджує міжнародний, вітчизняний досвід роботи вчителів математики та моніторингу якості освіти.

Юлія Іванівна постійно займається самоосвітою та самовдосконаленням, зокрема бере участь у конференціях, семінарах, тренінгах.

Оберіть мову