Про спеціальну сесію Інтерактивної школи творчого вчителя 18–23 січня 2021 року «Підручники для 4 класів як запорука успішного закінчення початкової ланки НУШ» від видавництва «Ранок»

Шановні колеги!

З 18 січня до 9 лютого 2021 року (згідно наказу МОНУ №1373 від 04.11.2020) триває період відбору нових підручників для 4 класів НУШ безпосередньо педагогами ЗЗСО. Цього року він проходить в умовах карантину та дистанційного або змішаного навчання. Видавництво «Ранок» створило вчителям максимально зручні умови для полегшення процесу ознайомлення з електронними версіями підручників для подальшого здійснення усвідомленого вибору.

У додатку 1 до листа надаємо перелік з 12 підручників для 4 класу, підготовлених видавництвом «Ранок», які вже мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та беруть участь у ІІ етапі Конкурсу.

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників видавництво надало електронні версії фрагментів підручників для розміщення у вільному доступі в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» lib.imzo.gov.ua (у розділі «Конкурс підручників») та також розмістило їх на відповідній сторінці свого офіційного сайту ranok.com.ua. За наведеними у переліку гіперпосиланнями можна перейти до електронних версій оригінал-макетів підручників, презентацій підручників, орієнтовних навчальних програм та календарних планів, інтернет-підтримки та навчальних відео.

Вся інформація доступна за посиланням  http://ranok-ul.tilda.ws/nush4 .

Видавництво «Ранок» завжди виконує свої зобов’язання. Тому апробація у пілотних класах, вчасний друк якісних підручників та навчально-методичних комплектів, забезпечення інтернет-підтримки і методичного супроводу діяльності вчителя — обов’язкові етапи щорічної роботи.

Користуючись моментом, запрошуємо педагогів на спеціальну сесію Інтерактивної школи творчого вчителя 18–23 січня 2021 року «Підручники для 4 класів як  запорука успішного закінчення початкової ланки НУШ». Докладніше: http://ranok-ul.tilda.ws/interactiveschool

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfY0BdEg6VBLQqC95OTgHwSHHgA4hfpFzg0JGZo7say3Vwz2g/viewform , розклад (додаток 2).

Відеозапис авторських виступів буде доступний і надалі на сайті interactive.ranok.com.ua.

 

З повагою та подякою за багаторічну співпрацю
директор видавництва «Ранок»                                                      В. В. Круглов

Покликання на версії підручників для ознайомлення

Програма спеціальної сесії Інтерактивної школи творчого вчителя «Підручники для 4 класів як  запорука успішного закінчення початкової ланки НУШ»

Категорія: Анонси