Шановні колеги! Надаємо перелік закладів освіти, що подали станом на 05.10.2020 року заявки на безоплатне підвищення кваліфікації педагогічних працівників у КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» в 2021 році.

Шановні колеги!

Надаємо перелік закладів освіти, що подали станом на 05.10.2020 року заявки на безоплатне підвищення кваліфікації педагогічних працівників у КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» в 2021 році.

Інформуємо, що відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 (зі змінами), обов’язковим є щорічне підвищення фахового рівня кожного педагогічного працівника закладу освіти. Тому просимо врахувати, що на безоплатній основі в академії зможуть підвищувати кваліфікацію у 2021 році тільки ті педагогічні працівники, які зазначені у заявках і відповідно враховані у плануванні регіонального замовлення.

УВАГА!!! Для підтвердження замовлення щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2021 році відповідно до вимог фінансових органів просимо надати оригінали заявок за підписом керівника закладу освіти та засвідчені печаткою закладу за адресою 73034, м. Херсон, вул. Покришева, 41, КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» (приймальня).

Категорія: Анонси