13 липня 2020 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біології, на яке в Херсонській області було зареєстровано 3776 випускників.

13 липня 2020 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біології, на яке в Херсонській області було зареєстровано 3776 випускників.

На пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ППЗНО) з біології з’явилося 2219 учасників, що складає 59 %від загальної кількості зареєстрованих.

Працювали 18 пунктів проведення ЗНО: 6 ППЗНО – у м. Херсоні; 2 ППЗНО – у м. Новій Каховці; 4 ППЗНО – у м. Каховці; 3 ППЗНО – у м. Бериславі; 3 ППЗНО – у м. Олешки.

На ППЗНО працювали 630 педагогічних працівників (відповідальні, інструктори, чергові), 18 працівників ДСО при МВС. Здійснювали контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання 18 уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.

Відповіді до завдань тестів з біології будуть розміщені 14 липня 2020 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Визначення результатів ЗНО».

Результати ЗНО з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників не пізніше 25 липня 2020 року.

На виконання сертифікаційної роботи з біології було відведено 150 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті – 50. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, – 82.

Результат виконання завдань усієї сертифікаційної роботи з біології буде зараховано як державна підсумкова атестація, а також можна буде використати під час вступу до закладів вищої освіти.

Категорія: Новини
Оберіть мову