02 липня 2020 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

02 липня 2020 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

У Херсонській області зареєстровано 742 особи для тестування з фізики.

На пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ППЗНО) з’явилося 580 учасників, що складає 78,2 % від загальної кількості зареєстрованих.

Працювали 4 пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання в м. Херсоні. На ППЗНО працювали 160 педагогічних працівників (відповідальні, інструктори, чергові), 4 працівники ДСО при МВС. Здійснювали контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання 4 уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти.

Відповіді до завдань тестів з фізики буде розміщено 03 липня 2020 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Визначення результатів ЗНО».

На виконання сертифікаційної роботи з фізики було відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань сертифікаційної роботи – 38. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 64.

Сертифікаційна робота містить завдання різних форм:

  • завдання з вибором однієї правильної відповіді;
  • завдання на встановлення відповідності («логічні пари»);
  • завдання відкритої форми з короткою відповіддю містить два типи завдань: структуроване завдання, неструктуроване завдання.

Відповіді на ці завдання позначаються у бланку відповідей А.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з фізики відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 16 липня 2020 року. Цього ж дня буде опубліковано таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблицю переведення тестових балів з фізики у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО 17 липня 2020 року.

Результат виконання завдань усієї сертифікаційної роботи з фізики буде зараховано як державна підсумкова атестація, а також його можна буде використати під час вступу до закладів вищої освіти.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з фізики через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Категорія: Новини
Оберіть мову