17 червня 2020 року відбувся обласний семінар для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Херсонської області та міста з теми «Співпраця з батьками дошкільників: технології партнерства» в онлайн режимі за допомогою хмарної платформи ZOOM.

17 червня 2020 року відбувся обласний семінар для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Херсонської області та міста з теми «Співпраця з батьками дошкільників: технології партнерства» в онлайн режимі за допомогою хмарної платформи  ZOOM. Учасниками заходу стали понад 40 педагогів.

Тетяна Іванівна Туркот, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», розкрила питання «Соціальне партнерство: діалог, взаємодія, взаємоповага».

Тетяна Вільямівна Комінарець, кандидатка філологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», ознайомила вихователів з концепцією лідерства та розподіленого лідерства як складовою поняття «партнерство» в сучасній освіті.

Інна Анатоліївна Коча, кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», за допомогою практичних засобів проілюструвала приклади партнерства  сім’ї та закладу дошкільної освіти в сучасному вимірі. Приємно було поспілкуватися та побачити колег, визначити шляхи подальшої співпраці. Учасники семінару отримають сертифікати.

Категорія: Новини
Оберіть мову