08-09 квітня 2019 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася міжрегіональна сесія з обміну досвідом для педагогів 2-х класів пілотних закладів Нової української школи Запорізької, Миколаївської, Одеської й Херсонської областей з питань упровадження ігрових та діяльнісних практик в освітній процес початкової школи.

08-09 квітня 2019 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася міжрегіональна сесія з обміну досвідом для педагогів 2-х класів пілотних закладів Нової української школи Запорізької, Миколаївської, Одеської й Херсонської областей з питань упровадження ігрових та діяльнісних практик в освітній процес початкової школи.

З вітальним словом та побажаннями плідної, продуктивної, творчої роботи до учасників заходу звернулася Лідія Іванівна Слободенюк, кандидат психологічних наук, доцент, проректор з навчально-методичної роботи КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». Далі педагоги разом з тренерами  LEGO Foundation Оленою Черевичною й  Галиною Малевич, об’єднавшись у групи, занурилися в цікаву подорож країнами світу та поповнили свою скарбничку новими знаннями  про освіту в цих країнах у межах НУШ.  А ритмічна руханка з використанням цеглинок Lego зарядила присутніх позитивом.

У другій половині дня учасники зібрання працювали в командах у форматі паралельних сесій у лабораторіях: Play box Idea Lab (генерували цікаві ідеї щодо використання LEGO); Video Lab (переглядали та аналізували відео вчителів пілотних закладів освіти, самі визначали переможців та виготовляли відповідні дипломи та грамоти); Change Lab (знаходили креативні рішення та експериментували із завданнями).  Під час роботи педагоги ухвалювали творчі рішення, розв’язували проблемні питання, обмінювались думками, ділилися власними знахідками.

Другого дня учасників сесії гостинно зустрічав Опорний заклад  Скадовський навчально-виховний комплекс «Академічна гімназія» Скадовської міської ради (директор Ганна Олександрівна Соценко). Творчий колектив учителів та учнів гімназії разом із учасниками народного ансамблю «Провінційний балет» подарували присутнім яскраві емоції та позитивне налаштування на день.

Свою майстерність на уроках продемонстрували Ілона Василівна Тресницька (навчальний курс «Я досліджую світ» у 2-Б класі з теми «Для чого люди подорожують»), Марія Олександрівна Гончарук (урок математики в 2-В класі з теми «Таблиця множення на число 2»), Наталія Сергіївна Кравчук (урок математики в 1-В класі з теми «Додавання і віднімання чисел в межах 10»). На уроках учителі вдало використали конструктор LEGO, а присутні переконалися, що навчання у формі гри характеризується радістю, значущістю, активністю, мотивацією та соціальною взаємодією.

Творча атмосфера сесії з обміну досвідом мала високий потенціал, стверджуючи ідеї реформування Нової української школи.

Категорія: Новини