Анонси

Шановні вчителі! Запрошуємо вас на 5-й Серпневий Інтернет-марафон від Видавничої групи «Основа»!

Опубліковано:
Категорія: Анонси

З 27 до 30 серпня 2018 року КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради запрошує методистів РМК (ММК) та методичних служб ОТГ, керівників та учителів закладів загальної середньої освіти, керівників і вихователів закладів дошкільної освіти Херсонської області до участі в роботі обласних предметних секцій в онлайн режимі у формі веб-конференцій відповідно до інформаційного листа.

Опубліковано:
Категорія: Анонси

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Розвиток життєвої компетентності особистості в умовах освітніх трансформацій: виховний, психологічний, інклюзивний виміри», що відбудеться 20-21 вересня 2018 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради

Опубліковано:
Категорія: Анонси

Вступна кампанія 2018

Опубліковано:
Категорія: Анонси

Лист-замовлення для формування контингенту слухачів курсів підвищення кваліфікації на 2019 рік

Опубліковано:
Категорія: Анонси

10 травня 2018 року розпочалося масштабне онлайн-опитування, присвячене темі підвищення кваліфікації й сертифікації педагогів (Лист МОН України від 10.05.2018 р. № 1/9-294). Веб-сторінка ініціативи: www.edcamp.org.ua/teachandlearn. Посилання на опитувальник: http://bit.ly/edcampteachandlearn.

Опубліковано:
Категорія: Анонси

Відповідно до листа від 22.03.2018 №22.1/10-652 ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України спільно з КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 20-21 вересня 2018 року проводить Х Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій, до участі у якому запрошуються наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники

Опубліковано:
Категорія: Анонси

На базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відкрито консультаційний пункт (у режимі онлайн) для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Херсонської області й усіх зацікавлених осіб із питань упровадження Державного стандарту початкової освіти Нової української школи.

Опубліковано:
Категорія: Анонси